Biuro Rachunkowe Profi specjalizuje się w usługowym prowadzeniu Ksiąg rachunkowych, podatkowej Księgi Przychodów i rozchodów oraz finansów przedsiębiorstw. Nasze długoletnie doświadczenie i wysokie kompetencje pozwalają nam świadczyć w pełni kompleksowe usługi dla wszelkiego typu podmiotów gospodarczych z różnych branż - od osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą po duże spółki handlowe i produkcyjne.

Od momentu podpisania umowy przejmujemy wszystkie czynności księgowe i zajmujemy się reprezentowaniem klienta w odpowiednich urzędach. Na Wasze życzenie przygotowujemy odwołania, wyjaśnienia czy wnioski. Nasi specjaliści zajmują się także sporządzaniem sprawozdań księgowych, sprawozdań do Wojewódzkich Urzędów Statystycznych, okresowych raportów, a także deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT) i składaniem ich w odpowiednich urzędach skarbowych. Jesteśmy także obecni podczas kontroli skarbowych, postępowań odwoławczych i w sądach. Prowadzimy ewidencję środków trwałych, wyposażenia, zakupu i sprzedaży oraz stanów magazynowych. Dopełniając ofertę, rozliczamy także stany magazynowe i remanentowe.

Wszystkie działania podejmujemy z największą starannością, jesteśmy zaangażowani i terminowi. Dlatego możesz być pewien, że finanse Twojej firmy są w odpowiednim miejscu. Zajmiemy się rachunkowością i księgowością, a Ty skupisz się na tym, co równie ważne – na rozwoju Twojego biznesu!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM