Biuro Rachunkowe Profi jest wynikiem kontynuacji bogatych doświadczeń zawodowych, zdobywanych od 1992 roku przez zespół dyplomowanych księgowych.

Kierownik Biura Profi posiada wieloletnią praktykę na stanowisku szefa działu księgowości w renomowanej firmie produkcyjnej z kapitałem zagranicznym – Thomson Polkolor Sp. z o.o. oraz Głównego Księgowego u jednego z największych polskich producentów kosmetyków.

Kadra Naszego biura to najlepsi specjaliści z zakresu księgowości, podatków, finansów i spraw kadrowych. Potwierdzają to dyplomy renomowanych uczelni ekonomicznych oraz lata praktyki zawodowej. Zespół na bieżąco poszerza swoje kompetencje, uczestnicząc w branżowych szkoleniach oraz śledząc nowości z zakresu rachunkowości, finansów czy prawa pracy. Wyróżnia nas nie tylko rzetelna wiedza, ale i jakość w obsłudze klienta. Partnerskie relacje biznesowe to trzon naszej działalności. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zawsze z największym zaangażowaniem w jego sprawy. Wszystkie te czynniki sprawiły, że szybko staliśmy się liderem na piaseczyńskim rynku księgowości.

Nasze bogate doświadczenie i kwalifikacje zawodowe w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych zostały potwierdzone Świadectwem Kwalifikacyjnym Ministra Finansów Rzeczypospolitej Polskiej – Licencją Ministerstwa nr 17584. Pracujemy w oparciu o obowiązkowe ubezpieczenie OC dla Biur Rachunkowych.

Naszą wiedzę i zaangażowanie potwierdzają także liczne dyplomy, nagrody i certyfikaty. Między innymi tytuł Gold w ogólnopolskiej edycji "Orłów Rachunkowości" w 2019 i w 2020 czy certyfikat Elite Gold Firma Godna Zaufania. W 2020r. Profi zostało członkiem Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych oraz otrzymało Certyfikat "SuperKsięgowa" nadawany przez mBank. Jednak największa nagrodą dla całego naszego Zespołu jest zadowolenie i kolejne sukcesy naszych klientów. Bo to właśnie Wy jesteście naszą największą motywacją do dalszego rozwoju.

Certyfikaty i referencje

Biuro Rachunkowe Profi - Piaseczno
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM