W naszym biurze klienci mogą liczyć na kompleksową i fachową obsługę administracyjną. Firmom pragnącym rozpocząć lub przekształcić działalność, oferujemy kompleksowe wsparcie — od podpisania notarialnego Aktu założycielskiego (w tym celu współpracujemy z renomowaną kancelarią prawną), po użyczenie adresu na tymczasową siedzibę. Taka forma outsourcing’u często okazuje bardziej efektywna i opłacalna, zwłaszcza dla nowych przedsiębiorców. Nasze profesjonalne rozwiązania szybko i kompetentnie wspierają biznes. Podejmowane przez nas działa obejmują m.in.:

  • sporządzanie umów;
  • przygotowywaniem sprawozdań i różnego rodzaju raportów;
  • przygotowywanie i przechowywanie dokumentacji;
  • opracowywanie regulaminów;
  • bieżące rozwiązywanie problemów administracyjnych.

Aby w jak największym stopniu wyręcz nić naszych klientów we wszelkich formalnościach, zajmujemy się odbiorem dokumentów, ich przekazywaniem oraz reprezentujemy ich w urzędach. Przedsiębiorcy korzystający z obsługi administracyjnej mogą również liczyć na profesjonalne doradztwo biznesowe, które ma na celu przyspieszenie rozwoju firmy.

Zajmiemy się dla Ciebie także pełną obsługą biurową, przygotowaniem korespondencji w ramach bieżącego funkcjonowania działalności, a nawet wystawianiem faktur, ofert i innych dokumentów firmowych. Usługi biurowe pozostaw nam, a sam skup się na tym, co równie ważne — rozwijaj swoją firmę!

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej obsługi administracyjnej?

Klientom, którzy zdecydowali się na nasze usługi, w tym obsługę administracyjną zapewniamy korzystne rozwiązania finansowe dopasowane do ich potrzeb biznesowych. Pełnimy nadzór nad dokumentacją i służymy profesjonalnym doradztwem na każdym etapie współpracy. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dokładnie analizując jego aktualną sytuację. Wyróżnia nas znajomość języka angielskiego, terminowość oraz rzetelność.

Zachęcamy Cię do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego Biura Rachunkowego. Z chęcią odpowiemy też na każde Twoje pytanie dotyczące naszej działalności. Odezwij się do nas, opowiedz, czego oczekujesz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę, która będzie odpowiadać na wszystkie Twoje potrzeby. Chcemy być dla Ciebie partnerem, który ramię w ramię, będzie dbał o sukces Twojego biznesu!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM