Firmom pragnącym rozpocząć lub przekształcić działalność, oferujemy kompleksowe wsparcie - od podpisania notarialnego Aktu założycielskiego (w tym celu współpracujemy z renomowaną kancelarią prawną), po użyczenie adresu na tymczasową siedzibę. Taka forma outsourcing’u często okazuje bardziej efektywna i opłacalna, zwłaszcza dla nowych przedsiębiorców. Nasze profesjonalne rozwiązania szybko i kompetentnie wspierają biznes.

Zajmiemy się dla Ciebie także pełną obsługą biurową, przygotowaniem korespondencji w ramach bieżącego funkcjonowania działalności, a nawet wystawianiem faktur, ofert i innych dokumentów firmowych. Usługi biurowe pozostaw nam, a sam skup się na tym, co równie ważne – rozwijaj swoją firmę!

Zachęcamy Cię do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego Biura Rachunkowego. Z chęcią odpowiemy też na każde Twoje pytanie dotyczące naszej działalności. Odezwij się do nas, opowiedz, czego oczekujesz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę, która będzie odpowiadać na wszystkie Twoje potrzeby. Chcemy być dla Ciebie partnerem, który ramię w ramię, będzie dbał o sukces Twojego biznesu!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM