Świadczymy także kompleksowe usługi w zakresie obsługi kadr i płac przedsiębiorstw. Z powodzeniem możesz nam oddelegować sporządzanie listy płac, obsługę rozliczeń z ZUS, US, Pfron i GUS czy prowadzenie dokumentacji kadrowej.

Nasz Zespół wyróżnia się ogromnym doświadczeniem w branży. Zatrudniamy najlepszych Specjalistów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz kadr i płac. Swoje doświadczenie zdobywali w największych korporacjach i dużych firmach. Dzięki temu znamy faktyczne problemy pracodawców i potrafimy na nie efektywnie odpowiedzieć. Wspomożemy Cię także w sporządzaniu rozliczeń rocznych pracowników, w znalezieniu kompromisu w sytuacjach sporu z pracownikiem oraz prowadzeniu spraw BHP – w tym celu współpracujemy z wykwalifikowanymi inspektorami BHP. Powiedz nam na czym Ci zależy, w których aspektach potrzebujesz naszego wsparcia. Porozmawiajmy, razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie – dopasujemy naszą ofertę do potrzeb Twojego biznesu! Na nas zawsze możesz liczyć!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM