Nasze Biuro zajmuje się również konsultingiem i doradztwem z zakresu administracji i finansów firmy. Jesteśmy po to, aby wskazywać możliwości, optymalizować, opracowywać strategie, planować i realizować budżet oraz pomóc Ci maksymalizować zyski. Zajmujemy się sporządzaniem sprawozdań finansowych, biznes-planów i wniosków kredytowych. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną optymalizację źródeł finansowania przedsiębiorstwa, a także formy podatkowo – prawnej i organizacyjnej. Nasi specjaliści doradzą także w zakresie leasingu, opracowania studiów opłacalności oraz możliwości intratnych inwestycji.

Na bieżąco informujemy także o wszystkich zmianach przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i kwestii podatkowych. Chcemy być blisko Ciebie – cenimy partnerskie relacje! Twój sukces jest naszym sukcesem!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM