Misją biura Profi jest dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań finansowo-księgowych ściśle odpowiadających ich potrzebom biznesowym, pomoc w realizacji wyznaczonych celów oraz nadzór nad dokumentacją, ewidencją rachunkową i rozliczeniami podatkowymi firmy.

Podstawową zasadą przestrzeganą przez Biuro Profi jest dostarczanie rozwiązań uzasadnionych ekonomicznie. Oferujemy zaawansowane rozwiązania w dziedzinie zarządzania, finansów i księgowości oparte na profesjonalnych systemach finansowo-księgowych. Równie silnym obszarem kompetencji spółki są usługi konsultingowe. Nasi eksperci potrafią precyzyjnie ocenić sytuację przedsiębiorstwa, pomóc w realizacji celów biznesowych, usprawnić procesy determinujące funkcjonowanie firmy.

Przyświecają nam następujące cele:

  • spełnienie oczekiwań klienta
  • identyfikacja i długofalowa współpraca z klientem
  • dostarczanie optymalnych rozwiązań
  • wszechstronność usług
  • profesjonalizm
  • nowoczesność
  • bezpieczeństwo

Biuro Rachunkowe Profi specjalizuje się w usługowym prowadzeniu Ksiąg rachunkowych i finansów przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą, Biuro zajmuje się również konsultingiem i doradztwem z zakresu administracji i finansów firmy. Jesteśmy przygotowani do pełnej obsługi wszelkiego typu podmiotów gospodarczych z różnych branż, od osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą do dużych spółek handlowych i produkcyjnych.

Od momentu podpisania umowy możemy przejąć wszystkie czynności księgowe, załatwić wymagane formalności w urzędach. Firmom pragnącym rozpocząć lub przekształcić działalność oferujemy pełny zakres czynności potrzebnych do uruchomienia lub przekształcenia firmy- od notarialnego aktu założycielskiego nhm (współpracujemy z renomowaną kancelarią prawną ) po użyczenie adresu na tymczasową siedzibę. Możemy porozumiewać się w języku angielskim. Odbieramy dokumenty od klientów i załatwiających wszystkie sprawy w urzędach. Znamy różne systemy finansowo-księgowe i jesteśmy gotowi pracować w wybranych przez Państwa standardach.

Certyfikaty i referencje

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM